Jęczmienna 18

Zabytkowa kamienica z klasą

JĘCZMIENNA 18

XIX-wieczna kamienica w nowym standardzie

Budynek na Jęczmiennej 18 przechodzi właśnie nie tylko przeprowadzoną pod okiem konserwatora zabytków renowację zabytkowej fasady, ale również gruntowny remont. Nowe instalacje, nowe stropy, nowe ściany, nowa cichobieżna winda są gwarantem spokojnej głowy i komfortu, których potrzebujesz w miejscu, które chcesz nazywać domem. By w pełni cieszyć się z możliwości nietuzinkowych aranżacji, klimatu, który jest absolutnie nie do odtworzenia w nowym apartamentowcu, i lokalizacji, dzięki której możesz się poczuć częścią bijącego serca miasta… To tu, w bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy, zaledwie kilkadziesiąt metrów od jej murów, działał słynny Cyrk Buscha. Mógł pomieścić prawie 6 tysięcy spragnionych rozrywki widzów, a na jego tyłach znajdowały się stajnie mieszczące 100 koni. To właśnie w hołdzie i poszanowaniu dla przedwojennej historii tej części miasta w naszym logotypie znalazła się cyrkowa chorągiewka. I choć oblężenie Festung Breslau w 1945 nie oszczędziło ulicy Jęczmiennej, zdołała z czasem z przytupem wrócić do czasów swej największej świetności.

Mieszkania

Przykładowe aranżacje

Przestronne, wysokie wnętrza, oryginalna stolarka okienna i klimat, którego nie sposób odtworzyć w nowym budownictwie, stwarzają nieograniczone możliwości ciekawych aranżacji. Nie jest żadną tajemnicą, że najlepiej czujemy się we wnętrzach, które odzwierciedlają nasz charakter, pasje i zamiłowania estetyczne. Tutaj, na styku historii i nowoczesnego designu, z łatwością stworzysz swoją wymarzoną przestrzeń.

TOWN HOUSE

Deweloper z pasją

Jesteśmy jednym z czołowych wrocławskich deweloperów specjalizujących się w rewitalizacji i modernizacji zabytkowych kamienic. Od wielu lat pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków przywracamy dawną świetność najpiękniejszym budynkom Wrocławia, tworząc dla Was niebanalne wnętrza i przestrzenie zachęcające do śmiałych i nietuzinkowych aranżacji. Nasze inwestycje zlokalizowane są tam, gdzie bije serce miasta. Tam gdzie w powietrzu czuć jego smak, zapach i energię. Tam, gdzie można pełnymi garściami czerpać z jego bogatej oferty gastronomicznej, kulturalnej i biznesowej.

zobacz więcej